en
pl
home

 

fbn_4346-2_male-002.jpg

23 marca 2017 roku w prestiżowych  restauracjach Garden City Międzynarodowych Targów Poznańskich , w asyście dobrej kuchni i muzyki wręczyliśmy 31 Statuetek firmom, które zwyciężyły w tym jednym z najważniejszych konkursów konsumenckich w Polsce.

fotobueno_zm_2015-242.jpg

Uroczystość prowadził znany dziennikarz i prezenter  Maciej Kautz, a relację można było śledzić na żywo za pośrednictwem Facebooka w całej Polsce.

Wręczenie statuetek uświetnił koncert Marty Podulki oraz pokaz audiowizualny Virtual Art Show Tetiany Galistyny. Gwiazdy znane m.in z programu "Mam Talent" wprowadziły lauretów w niecodzienny klimat Sali Ognia.

Na koniec w Sali Powietrza goście wzięli udział w specjalnym pokazie kulinarnym Tomasza Zdrenki.

<<KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji - plebiscyt Złoty Medal - Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie jest możliwe w czasie targów, gdzie swoje głosy można oddawać na specjalnie przygotowanych stoiskach - Strefach Mistrzów oraz jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów, możliwe będzie głosowanie na stronie internetowej.

Brak ankiet