en
pl
home

Targi na medal

Międzynarodowe Targi Poznańskie wspólnie z najpopularniejszym portalem informacyjnym w Polsce – Wirtualną Polską oraz portalem ekonomicznym money.pl prowadzą kampanię promującą konkurs „Złoty Medal”.

więcej

Konsumenci wybrali najlepsze produkty - Gala Nagród Złoty Medal

20 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek „Złoty Medal - Wybór Konsumentów”. Było to podsumowanie plebiscytów trwających przy okazji 22 targów branżowych i konsumenckich w roku 2017. Towarzyszył jej pokaz tańca współczesnego z elementami akrobatyki, inspirowany malarstwem Mondriana oraz nastrojowy koncert Kasi Klich.

więcej

Złote Medale w rękach najlepszych

Skaner 3D body, kolekcja OUTLAST, czy YABU Natural Energy Drink to przykłady produktów prezentowanych w minionym roku podczas targów w Poznaniu, które konsumenci uznali za najbardziej innowacyjne. 20 marca podczas uroczystej gali, 22 produktów zostanie nagrodzonych „Złotym Medalem - Wybór Konsumentów”, jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku.

więcej

Targi na medal

Serwis Wirtualna Polska jest nowym partnerem medialnym konkursu Złoty Medal MTP. W portalu można już znaleźć specjalny dział promujący złotych medalistów na Targach POLAGRA-PREMIERY.

więcej

Poznaj złotych medalistów Budmy!

Aż 35 produktów zdobyło prestiżową nagrodę targową Złoty Medal MTP targów BUDMA. Targi odbędą się w dniach 30 stycznia - 2 lutego w Poznaniu.

więcej

Złoty Medal działa na konsumentów (galeria)

W dobie komunikacji internetowej, zwiększającej się konkurencji i coraz intensywniejszych kampanii reklamowych producenci stawiają na przemyślane i skuteczne rozwiązania w zakresie komunikacji z konsumentem, poszukując efektywności i jak najlepszej konwersji. Jedną z metod jest rekomendacja ekspertów, która stanowi silny czynnik zakupowy.

więcej

Żywność na medal na Polagra Food

Poznaliśmy laureatów konkursu o Złoty Medal MTP. Czas na głosowanie w plebiscycie Złoty Medal Wybór Konsumentów.

więcej

Zaplanuj udział w targach w roku 2018

Zapraszamy do lektury specjalnego interaktywnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2018”. To jedyna taka publikacja na rynku!

więcej