en
pl
home

Statuetki Złoty Medal - Wybór Konsumentów rozdane! (galeria i video)

Najpierw ich produkty wybrali eksperci, potem w internetowym głosowaniu zostali docenieni przez klientów. Na Targach Poznańskich wręczyliśmy statuetki firmom, które zwyciężyły w plebiscycie Złoty Medal – Wybór Konsumentów 2016. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia!

Gala wręczenia nagród odbyła się w Światowym Dniu Konsumenta, 15 marca 2016r., w paw. 10-tym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uroczystość, którą poprowadził Jerzy Piasny, można było również za pośrednictwem Internetu obejrzeć na żywo w całej Polsce.

- Chcemy nagrodzić firmy i osoby, które przodują w innowacyjności. Premier Morawiecki powiedział kiedyś, że „Polska będzie innowacyjna, albo byle jaka”. Teraz my jako Międzynarodowe Targi Poznańskie musimy nadać rozgłos Waszej nagrodzie - powiedział w trakcie gali Przemysław Trawa, Prezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zanim wręczyliśmy statuetki firmom, wykład inauguracyjny „Transparentność biznesu i analityka w budowaniu wartości firmy” wygłosił Jerzy Wonka, Prezes Zarządu InfoCredit Service, Partner Serwisu „Dźwignia Biznesu - Strefa Wystawcy”.

Statuetki otrzymało łącznie 26 laureatów plebiscytów, które odbyły się w 2015 roku. Po ceremonii zaproszeni goście obejrzeli spektakl „Fredro dla dorosłych” z plejadą znakomitych polskich aktorów w najnowocześniejszej sali konferencyjno-widowiskowej w Polsce - Sali Ziemi.

Docenieni przez ekspertów i klientów

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom, które wyróżnia m.in. ciekawe wzornictwo, funkcjonalność oraz wysoka jakość. Od 2012 r. również przedstawiciele branży i konsumenci w osobnym konkursie Złoty Medal – Wybór Konsumentów oddają swoje głosy na produkty nagrodzone przez Sądy Konkursowe i wybierają liderów plebiscytów w poszczególnych kategoriach. W 2015 roku do konkursu o Złoty Medal MTP wystawcy zgłosili 500 produktów, z których 213 zdobyło Złote Medale, natomiast 26 z nich otrzymało nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów.

Galeria:

thumbnail_fotobueno_zm_mtp_wybor_konsumethumbnail_fotobueno_zm_mtp_wybor_konsumethumbnail_fotobueno_zm_mtp_wybor_konsumethumbnail_fotobueno_zm_mtp_wybor_konsumethumbnail_fotobueno_zm_mtp_wybor_konsumethumbnail_fotobueno_zm_mtp_wybor_konsumethumbnail_fotobueno_zm_mtp_wybor_konsumethumbnail_fotobueno_zm_mtp_wybor_konsumethumbnail_fotobueno_zm_mtp_wybor_konsumethumbnail_fotobueno_zm_mtp_wybor_konsumethumbnail_fotobueno_zm_mtp_wybor_konsumethumbnail_fotobueno_zm_mtp_wybor_konsume

Lista laureatów nagrody - >>>POBIERZ<<<

Wywiady z ekspertami i zdobywcami ZM-WK

Przemysław Trawa, Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich

Rafał Wiza, KPMG

Kajtur Poland

Schur Schur Star Systems GMbH

Presstu

Pinto

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Śremie

Plazanet

Torseed

Meblik

Bergerat Monnovoyeur

Infocredit

Fimtec

Św. Mikołaj

2016-03-16