en
pl
home

Wręczyliśmy statuetki Wybór Konsumentów!

Prestiżowymi statuetkami nagrodziliśmy trzydzieści sześć produktów wyróżnionych przez zwiedzających targi oraz internautów w minionym roku. Nagrody wręczyliśmy na Sali Ziemi.

Złoty Medal MTP jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku. Laureatami konkursu są innowacyjne produkty zgłaszane przez firmy, których cechą charakterystyczną jest umiejętność prowadzenia swojego biznesu niezależnie od zmiennych warunków gospodarczych i wykorzystywanie szans, jakie przynosi otoczenie rynkowe.

Przez cały ubiegły rok na każdych targach organizowanych przez MTP, eksperci zasiadający w Sądach Konkursowych nagradzali Złotym Medalem najlepsze produkty. Przechodziły one do plebiscytu Wybór Konsumentów, w którym wybierany był tylko jeden produkt. A działo się to poprzez głosowanie na stronie internetowej www.zlotymedal.mtp.pl oraz na specjalnych Strefach Mistrza zlokalizowanych w przestrzeni targów. W roku 2014 spośród 329 laureatów konkursu o Złoty Medal MTP, którzy zdobyli uznanie ekspertów, konsumenci wybrali 36 produktów zasługujących w ich oczach na szczególne wyróżnienie.

Zaangażowanie konsumentów odzwierciedla liczba oddanych głosów, a jest ich niemało - od 2012 roku łącznie oddanych zostało 180 tysięcy głosów.

Wieczorną uroczystość zaingurował wykład dr Marka Borowińskiego specjalista od marketingu i Visual Merchandisingu. Konsultant, doradca i szkoleniowiec wielu firm. Autor licznych publikacji z tej dziedziny. Dr Marek Borowiński rozumie i zna specyfikę punktu sprzedaży, parząc na niego oczami klientów. Specjalizuje się w psychofizjologii widzenia, czyli uświadamia właścicielom jak mózg klienta patrzy i odbiera ich sklep, firmę czy też produkt. Gościom czas umilali niezwykle utalentowani muzyci duetu jazzowego Jaworski Duo, który posiada na swoim koncie wiele znaczących wyróżnień branży muzycznej.

thumbnail_dsc_7166.jpg thumbnail_dsc_7185.jpg thumbnail_dsc_7194.jpg thumbnail_dsc_7212.jpg thumbnail_dsc_7230.jpg thumbnail_dsc_7264.jpg thumbnail_dsc_7292.jpg thumbnail_dsc_7314-002.jpg thumbnail_dsc_7336.jpg

2015-03-11