en
pl
home

Materace dla aktywnych

Wywiad z Markusem Meierem z firmy M&K Foam, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Meble Polska za Materac Czwarty Etap.

Kukurydza zdrowa i wolna od GMO

Rozmowa z Henrykiem Cygertem, konstruktorem z Hodowli Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR, Smolice, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentówna targach Polagra Premiery za Odmianę mieszańcową kukurydzy ROSOMAK. Więcej o nagrodzie –

Nowoczesne i ekologiczne,

Rozmowa z Januszem Bukszyńskim, prezesem firmy Iwona Pellets, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Kominki za

Prestiżowa nagroda doceniana przez klientów

Rozmowa z Joanną Zagałą z firmy ECO TRADE, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach POLAGRA TECH za Kompozycję deseru niskocukrowego KONWALIA na bazie biszkoptu niskocukrowego “INDIANA” i galaretki ze stevią.

Złoty Medal daje lepszą rozpoznawalność.

Tak wyróżnienie ocenia Roman Ogaza, konstruktor w firmie ENTE, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Sawo za produkt AWIA Horyzont® System wykrywania kolizji na drodze maszyna – człowiek.

Z tą nagrodą łatwiej jest się przebić.

Rozmowa z Zenonem Sztobrymem prezesem i właścicielem firmy Pionart, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Budma za system szalunkowy Rhino.

Potrzeba zrodziła nasz produkt.

Rozmowa z Mariuszem Pałubickim, konstruktorem z firmy SPIRVENT, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach GREENPOWER za Bezprzewodowy monitor energii Watta.

Ludzie pytają o tę nagrodę.

Wywiad z Piotrem Stachowiczem z firmy Suwary, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Taropak za Kanister K 5SOR.

Jedno urządzenie zamiast wielu.

Wywiad z Adamem Klemontowiczem z Grupy Kapitałowej Cyfrowy Polsat, która otrzymała nagrodę Złoty Medal – Wybór Konsumentów na targach Poznań Media Expo za dekoder EVOBOX PVR.

Stoimy czasami przed trudnymi wyborami.

Poziom konkursu z roku na rok jest coraz wyższy – mówi prof. Aleksandra Rakowska z Politechniki Poznańskiej, przewodnicząca Komisji Konkursowej targów GreenPower i ExpoPower.

Czym jest nagroda Złoty Medal MTP?

To wyróżnienie przyznajemy od 40 lat, a nagrodę Złoty Medal Wybór – Konsumentów od 2012 roku. Na czym polega fenomen tej nagrody? Jakie aspekty produktów biorą pod uwagę eksperci, którzy przyznają to wyróżnienie? A czym kierują się konsumenci?

Gala Złoty Medal-Wybór Konsumentów

Gala Złoty Medal Wybór Konsumentów już 23.03.2017 roku Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich serdecznie zaprasza.

Złoty Medal MTP-sponsorem prognozy pogody.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich sponsorem prognozy pogody w TVP INFO.

Znajdź produkty oznaczone Złotym Medalem na targach Securex 2016 !

Na targach zabezpieczeń SECUREX 2016 Sąd Konkursowy wybrał aż 31 Złotych Medali. Zapraszamy do obejrzenia relacji z największych targów zabezpieczeń.

Sześć osób jednoczesnie na jednym urządzeniu?

To teraz możliwe, dzięki rozwiązaniu firmy Bodyficient GmbH Niemcy/HMS DA Dawid Pinto - zwycięzcy Złotego Medalu - Wybór Konsumentów targów Fit-Expo 2015! Tymczasem zapraszamy do obejrzenia kolejnych nowości w trakcie tegorocznych targów Fit- Expo 2016, które zaczęły się dzisiaj i potrwają do niedzieli!

Pierwszy na świecie grzejnik wykonany z tworzywa sztucznego

Pierwszy na świecie grzejnik wykonany z tworzywa sztucznego został wyróżniony Złotym Medalem MPT. Zehnder Polska Sp. z o.o. rozmawia z gościem specjalnym targów INSTALACJE 2016 - Natalią Nguyen -

Gala wręczenia Złotych Medali - LOOK, Beauty Vision 2016

Zobacz kto dostał Złote Medale MTP podczas Gali wręczenia Złotych Medali - LOOK, Beauty Vision 2016.

Złoty Medal MTP

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.