en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach Fit-Expo 2017.

Innline Innowacyjny bezprzewodowy system EMS

INNWELL Sp. z o.o., Poznań

Bezprzewodowy system EMS Innline pozwala na jednoczesny trening 6 osób na 1 urządzeniu, a stroje są unisex. Dzięki mobilności, treningi można wykonywać u klienta lub na dworze. Poza tym charakteryzuje się trzema rodzajami impulsu i wymiennymi elektrodami w strojach ( obniżając koszt eksploatacji). Innline redukuje tkankę tłuszczową, buduje masę mięśniową, zmniejsza cellulit, ujędrnia / poprawia napięcia tkanki łącznej, łagodzi ból pleców, modeluje ciało oraz zapobiega dystrofii mięśniowej.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Milon Q obwód siłowo wytrzymałościowy oraz Milonizer

Milon Industries GmbH, Niemcy | Zgłaszający: Kravter Sp. z o.o., Poznań

Innowacyjny obwód Milon składa się z 12 maszyn ustawionych w kręgu. Maszyny sterowane są wcześniej zaprogramowaną kartą, dzięki czemu automatycznie dostosowują swoje parametry do ćwiczącego. Całość zapisuje się na serwerze, gdzie podgląd mamy nie tylko my, ale i nasz trener, który nawet zdalnie może kontrolować postępy. Zamiast tradycyjnych stosów zastosowano silnik oporowy, co pozwala uzyskać zwiększone obciążenie w fazie ekscentrycznej i w efekcie podnosi efektywność treningu o 30%.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

NRGBOX

NRG Solutions Sp. z o.o., Przeźmierowo

Myśl niestandardowo, zdefiniuj na nowo, wprowadź rewolucję. Twój treningowy świat już nigdy nie będzie taki sam, stanie się Twoją enklawą, miejscem schronienia, stymulującym nowe pomysły i rozwiązania. Jak i kiedy chcesz. Od teraz to coś więcej niż tylko trening, to idea i przeżycie. Jego nazwa to NRGBOX. Wejdziesz do środka?

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Projekt Tiger’s World – Skaner 3D Body

IT Promo Sp. z o.o., Łódź

Projekt Tiger's World – Skaner 3D Body to innowacyjny, jedyny w Polsce, spełniający światowe trendy produkt do obrazowania i wymiarowania sylwetek ludzkich w 3D - bezdotykowego, rzeczywistego wymiarowania. Idealne narzędzie do rzeźbienia sylwetki, motywacji w treningu i wspomaganiu odchudzania. Funkcjonalności wizualizacji proporcji sylwetki, porównywania historii wyników, tabele z wymiarami, wykresy pomiarów wraz z aplikacją mobilną pozwolą na weryfikowanie postępów w wyznaczonym celu.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

XBody Actiwave The Hybrid

Xbody Hungary Kft., Węgry | Zgłaszający: 27minut Szymon Bartoszek, Warszawa

XBody Actiwave The Hybrid to najbardziej zaawansowane urządzenie EMS zbudowane do tej pory przez Xbody Hungary. XBody Actiwave najnowsze urządzenie zachwycające nie tylko wspaniałym designem, ale również bezkompromisowymi rozwiązaniami. Dzięki nowemu oprogramowaniu nie trzeba już wybierać między “kablem” a “WIFI”. Wybierając Actiwave Hybrid można korzystać z obu rozwiązań jednocześnie podwajając swój zysk.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT