en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach Expopower 2017.

EVB - Stacja Ładowania Pojazdów

Edward Biel Producent Rozdzielnic Elektrycznych, Liszki

EVB to seria innowacyjnych i estetycznych stacji przeznaczonych do ładowania pojazdów elektrycznych produkcji firmy PRE Edward BIEL. EVB-szybka stacja ładowania dużej mocy, dzięki czemu czas ładowania ulega znacznemu skróceniu. Niewielkie gabaryty i nowoczesny wygląd idealnie komponuje się z otoczeniem. Stacja przygotowana do montażu w warunkach domowych oraz miejscach publicznych.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Gama rozłączników napowietrznych RN(M) SA 24/4/100A przeznaczonych do stosowania w sieciach elektro-energetycznych

ALPAR Artur i Piotr Kowalscy spółka Jawna, Kozienice

Gama rozłączników napowietrznych RN III SA 24/4/100A wyposażona jest w specjalne komory gaszeniowe powietrzne, dzięki którym możliwe jest rozłączanie linii będących pod max obciążeniem 100A, przy napięciu znamionowym linii 17,5 i 24 kV. Komora w całości została wyprodukowana w Polsce, ze specjalnego tworzywa odpornego na promieniowanie UV i temperaturę. W komorze nie zastosowano żadnych elementów mających negatywny wpływ na środowisko. Trwałość mechaniczna potwierdzona została na 2000 cykli W-Z.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Stacja cyfrowa oparta o IEC61850/GOOSE

SCHNEIDER ELECTRIC, Świebodzice | Zgłaszający: Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o., Świebodzice

Stacja cyfrowa - to rewolucja w podejściu do automatyk zabezpieczeniowych i blokad między polowych na miarę cyfryzacji w telekomunikacji. Schneider Electric daje Klientom możliwość przejścia na wyższy poziom obsługi stacji poprzez rezygnację z połączeń drutowych na rzecz światłowodów. Kluczowym elementem przy tworzeniu niezawodnej sieci komunikacyjnej jest redundantna topologia sieciowa oparta o protokół IEC61850 oraz wiadomości GOOSE niezbędne do realizacji automatyk zabezpieczeniowych.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Sterownik programowalny CZAT7

ELESTER – PKP Sp. z o.o., Łódź

CZAT7 jest mikroprocesorowym sterownikiem dedykowanym do tworzenia systemów cyfrowej automatyki podstacji trakcyjnej. Jest to pierwsze, a zarazem jedyne produkowane w Polsce urządzenie zgodne z normą IEC 61850, realizujące funkcje automatyki polowej i zabezpieczeniowej w systemach zasilania sieci trakcyjnej prądem stałym. Sterownik CZAT7 produkcji ELESTER-PKP otwiera całkowicie nowe, niedostępne wcześniej, możliwości cyfrowych rozwiązań w elektroenergetyce kolejowej i tramwajowej w naszym kraju.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

SYNDIS RV AQUA system sterowania odwodnieniem w kopalniach, z uwzględnieniem aspektów ochrony środowiska

Badawczo-Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki MIKRONIKA, Poznań

System SYNDIS RV AQUA to narzędzie oszczędnej eksploatacji agregatów pompowych, skutecznej gospodarki wodnej oraz ochrony wód w rejonie eksploatacji górniczej. Optymalizuje remonty i minimalizuje ryzyko awarii. Składa się z zaawansowanych, bateryjnych urządzeń mierzących poziom wody i przesyłających bezprzewodowo pomiary, kontrolerów agregatów pompowych z monitorowaniem składu chemicznego wody oraz oprogramowania systemowego, przekształcającego dane odczytane z urządzeń w użyteczne informacje.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT