en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach Polagra Tech 2017.

7MES Aplikacja do zarządzania zakładami mięsnymi

7TECHNOLOGY Sp. z o.o., Rawicz

7MES to narzędzie do zarządzania zakładami przetwórstwa mięsnego i ubojni. Wspiera procesy dotyczące skupu zwierząt hodowlanych, uboju, rozbioru oraz przetwórstwa wołowiny, wieprzowiny, dziczyzny, drobiu i koniny, zapewniając precyzyjny kontroling, planowanie i rozliczanie produkcji. Dzięki automatyzacji zbierania danych w czasie rzeczywistym, umożliwia natychmiastowy dostęp do kluczowych danych, ułatwiając podejmowanie decyzji zarządczych i handlowych. Przyczynia się do znaczącego wzrostu wydajności.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Automatyczny Wilk Kątowy TAURUS W-200B

METALBUD Sp. z o.o., Rawa Mazowiecka

Wilk Kątowy TAURUS W-200B przeznaczony do rozdrabniania bloków mięsa mrożonego do -20°C oraz wykonywania innych operacji technologicznych w zależności od użytego osprzętu. Urządzenie charakteryzuje się specjalną konstrukcją umożliwiającą rozdrabnianie całych bloków zamrożonego mięsa. Wilk zapewnia wysoką jakość rozdrabnianego mięsa.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

AVITOS

TREIF Maschinenbau GmbH, Niemcy

Nowa technologia cięcia firmy Avitos oferuje całkowicie nowy wymiar cięcia zamrożonych produktów mięsnych (bloków lub towarów skalibrowanych) na małe produkty końcowe. Innowacyjna i mocna kasetowa tarcza tnąca wraz z przeciwbieżnym kołem tnącym o 12 ostrzach daje nowe możliwości, które zapewnią Państwu wyraźną przewagę konkurencyjną. AVITOS pewnie tnie zamrożone mięsa, takie jak kostki lub pasy bekonu, przy temperaturze produktu sięgającej -18° C, bez jakiejkolwiek uprzedniej obróbki. AVITOS spełnia również wysokie wymagania higieniczne produktów klasy premium oferowanych przez firmę TREIF.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Etykieciarka Logomatic C500

LOGOPAK SYSTEME GmbH & Co.KG, Niemcy|Zgłaszający: LOGOPAK EAST Sp. z o.o., Warszawa

Logomatic C500 to pierwszy w Europie automatyczny system etykietujący, który drukuje etykiety metodą termotransferową w dwóch kolorach i nakleja je na różne typy opakowań. Spełnia wymagania systemu znakowania substancji chemicznych GHS i rozporządzenia CLP (WE) nr 1271/2008. Jednostka drukująca o różnych kolorach taśmy termotransferowej drukuje kody kreskowe, kody 2D, logo i symbole w rozdzielczości 203 lub 300 dpi. Maszyna jest solidna, wytrzymała, a przy tym prosta w obsłudze.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

FALCON evolution

TREIF Maschinenbau GmbH, Niemcy

FALCON Evolution oferuje cięcie z wysoką prędkością i bardzo dużą wydajnością oraz ciągłą i niezawodną precyzją. Urządzenie tnie wyroby z kością lub bez na plasterki o określonej masie lub grubości warstwy w taki sposób, aby w pełni zoptymalizować wydajność. System kamer 4D, który całkowicie mierzy produkt przed cięciem, jest podstawą wykonywania cięcia o zoptymalizowanej precyzji i wydajności. Napędzany przytrzymywacz TREIF z kontrolą konturu oraz chwytak produktu są elementami krytycznymi dla precyzji urządzenia, ponieważ zapewniają one wysoki stopień stabilności produktu podczas cięcia.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Generator pary czystej na olej i gaz – GWP XC

STIGEN Sp. z o.o., Żywiec

Generatory pary GWP XC dedykowane są dla przemysłu spożywczego. Wszystkie elementy mające kontakt z mediami wykonane są z materiałów higienicznych zgodnych z normami EN 285 i EN 1672-2 i spełniają wymogi przepisów UE w zakresie czystej pary do żywności. Zastosowanie stali nierdzewnej pozwala na zasilanie generatora zimną wodą, która nie wymaga korekty chemicznej i odgazowania. Brak konieczności odsalania i ograniczone do minimum starty przy odmulaniu znacznie obniżają koszty produkcji pary.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

KITEL KOSMONAUT

GLOBAL FOOD HYGIENE Sp. z o.o. Sp.k., Sieradz

KOSMONAUT to produkt dla wymagających klientów branży spożywczej. Innowacyjna konstrukcja uzyskana z połączenia różnych materiałów oraz zastosowanie ultrasonicznej metody scalania: polipropylenu z polietylenem, spełnia wymagania stref wysokiego ryzyka w zakresie ochrony produktu i pracownika. Polipropylen przepuszcza powietrza, zwiększając komfort użytkownika oraz chroni produkt końcowy przed zanieczyszczeniem. Natomiast wzmocnienie polietylenowe zabezpiecza przed wilgocią i zabrudzeniem.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Krajalnica Textor TS700

Textor Maschinenbau GmbH, Niemcy|Zgłaszający: Weber Poland Sp. z o.o.,, Warszawa

Krajalnica TS700 - wydajny system krojenia z nożem sierpowym w połączeniu z szeroką komorą cięcia oraz krótkim czasem załadunku produktów do krajalnicy gwarantują wysokie wyniki produkcyjne. Jedyna w swoim rodzaju otwarta konstrukcja maszyny przy stosunkowo niewielkich rozmiarach, dostępności i bezproblemowej konserwacji, wyznacza nowe standardy w dzisiejszej technologii krojenia.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Pionowa maszyna pakująca typu RM-32ACC z rotorem

Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o., Włocławek

Innowacyjny system ruchomych szczęk maszyny pozwala na zastosowanie pionowej maszyny typu RM do pakowania różnych rodzajów produktów w torbę płaską, stojącą oraz stabilo, zapewniając maksymalną wydajność, powtarzalność, dobrą jakość i ekonomię produkcji oraz wysoki poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny. Dodatkowo rotor umieszczony na końcu maszyny umożliwia uzyskanie zawsze identycznie ukształtowanego dna torby.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

TRAYSEALER MULTIVAC G700

MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER GmbH & Co.KG, Niemcy|Zgłaszający: MULTIVAC Sp. z o.o., Jastków

MULTIVAC G700 jest uniwersalnym rozwiązaniem pakowania w tacki. Maszyna może pakować produkty gastronomiczne, owoce, dania gotowe oraz inne w technologii płukania gazowego MAP. Nowy system zamykania narzędzia o ażurowej konstrukcji, brak konieczności doprowadzania wody jako chłodziwa oraz redukcja zużycia sprężonego powietrza to najważniejsze z funkcji Traysealera G 700.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Uniwersalny aparat próżniowy z funkcją odzysku aromatu typ WAA50M

Fabryka Maszyn Spożywczych SPOMASZ Pleszew S.A., Pleszew

Uniwersalny aparat próżniowy z funkcją odzysku aromatu to innowacyjne rozwiązanie w zakresie gotowania i zagęszczania produktów spożywczych. Urządzenie stwarza możliwość skorzystania z innowacyjnych funkcji jak np. wykrywanie i zapobieganie powstaniu nadmiernego zapienienia. Zastosowanie refraktometru wewnątrz urządzenia pozwala na kontrolowanie stopnia zagęszczania produktu i automatyczne kończenie procesu. Funkcje urządzenia mogą być indywidualnie dostosowane na życzenie Klienta.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT