en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach Polagra Gastro / Invest Hotel 2017.

JAX PROFESSIONAL Profesjonalny zestaw do mycia pieca konwekcyjno-parowego i grilli

EmiChem P.P. Michał Mierzwa, Poznań

Preparat JAX PROFESSIONAL „44” do mycia pieców konwekcyjno-parowych z wbudowanym systemem mycia oraz do użytku ręcznego bazuje na wodorotlenku potasu, bardziej reaktywnym, skuteczniejszym niż NaOH. Mniejszy udział procentowy alkaliów przy zachowaniu tej samej siły mycia to mniejsza korozja komory i szyby pieca. Zawarty w produkcie rozpuszczalnik zwielokrotnia efekt. Do procesu płukania po myciu niezbędny jest JAX PROFESSIONAL „46” likwidujący alkaliczny odczyn płynu myjącego. Liczy się efekt i bezpieczeństwo!

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Linia bufetów FRESH

Komat Mieczysław Kozłowski, Romanowo Dolne

Firma Komat wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zaprojektowała rodzinę bufetów FRESH. Bufety z linii FRESH to kompleksowa oferta, w skład której wchodzi bufet chłodniczy, grzewczy i neutralny. Rozwiązania zastosowane w bufetach FRESH zapewniają atrakcyjną prezentację produktów oraz gwarantują zachowanie ich świeżości oraz walorów smakowych na dłużej.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Sterownik cyfrowy grzewczych urządzeń gastronomicznych

PRO ASCOBLOC Sp. z o.o., Syców

Nowość na rynku sterowania urządzeniami grzewczymi w gastronomii. Sterowanie Cyfrowe ascobloc to gwarancja idealnej nastawy temperatury, łatwość utrzymania w czystości i najwyższe bezpieczeństwo pracy. Czytelny wyświetlacz pozwala w szybki sposób skontrolować nastawę w % w przypadku promienników halogenowych i w °C w przypadku grzałek. Panel sterowania zredukowany do naklejki plastikowej daje nieporównywalnie wyższą higienę w stosunku do konwencjonalnych gałek.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Zmywarka kapturowa M-iClean H

MEIKO Maschinenbau GmbH & Co. KG, Niemcy|Zgłaszający: Meiko Clean Solutions Polska Sp. z o.o., Suchy Las, Jelonek

Zmywarka kapturowa zbudowana całkowicie od podstaw, która znacznie skróci czas pracy i pomoże zmniejszyć koszt mediów. Automatyczny kaptur, który zamyka się po wykryciu kosza i otwiera natychmiast po zakończonym procesie mycia. Personel może zająć się w tym czasie innymi zadaniami, nie martwiąc się, że nie zauważy końca procesu. Para nie przedostaje się do pomieszczenia, gdyż zostaje zassana przez komin zintegrowany z kapturem zmywarki, a ciepło odzyskiwane jest nie tylko w trakcie procesu mycia, ale także z wody odpływowej. Nowy wymiar zmywania – jesteś w raju zmywania.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT