en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach Pol-Eco System 2017.

Brykieciarka Pierścieniowa do RDF – BX 3000

PROTECHNIKA, Łuków|Zgłaszający: PROTECHNIKA Łuków Sp. z o.o., Łuków

Brykieciarka Pierścieniowa RDF to innowacyjne urządzenie, które w sposób znaczący pozwala zagospodarować odpady i wytworzone na ich bazie paliwo alternatywne. Jej budowa pozwala na zmianę parametrów wyjściowych brykietu, a wytworzone w procesie ciepło może być odzyskiwane i wykorzystywane ponownie. Cała technologia jest pięciokrotnie tańsza od obecnie stosowanych, a paliwo nie wymaga specjalnych warunków składowania i zapewnia niższy koszt transportu.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

CleanBIN

CLARIN®, Białystok|Zgłaszający: APRIVA Sp. z o.o. Sp.k., Poznań

CleanBIN jest uniwersalnym, biodegradowalnym środkiem myjącym o intensywnym działaniu, zapachu cytrynowym lub pomarańczowym. Zawiera specjalną kombinację związków powierzchniowo-czynnych. Jest to pierwszy produkt na rynku dedykowany do mycia kontenerów po odpadach stałych w mobilnych urządzeniach myjących. Preparat nie wchodzi w reakcję z powierzchniami stosowanymi w przemyśle tj. wszystkimi rodzajami stali, aluminium, tworzywami sztucznymi.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

CONTENUR - System pojemników dwukołowych do selektywnej zbiórki odpadów

CONTENUR POLSKA Sp. z o.o., Mielec

System dwukołowych pojemników Contenur przeznaczony jest do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych zgodnie z aktualnymi przepisami. Zależnie od ilości gromadzonych odpadów zastosowane mogą być produkty o pojemnościach 80, 120, 180 lub 240 l. Pojemniki mogą być wyposażone opcjonalnie w odpowiednie dla danego rodzaju odpadów otwory wrzutowe, pedały do otwierania lub zamki. Polska fabryka Contenur oferuje szereg dodatkowych usług, w tym: montaż chipów RFID czy numerowanie pojemników.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Mobilny i wielofunkcyjny pojazd Kärcher MIC 42

Alfred Kärcher GmbH & CO. KG, Niemcy|Zgłaszający: Kärcher Sp. z o.o., Kraków

Wraz z nowym nośnikiem komunalnym MIC 42 Karcher wprowadza nową klasę urządzeń łączących kompaktowe gabaryty z wydajnym napędem. Ponadto, MIC 42 jest pierwszym urządzeniem w swojej klasie spełniającym rygory normy emisji Stage V i doskonale nadaje się do zastosowania w centrach miast. Przestronna, ergonomicznie zaplanowana kabina oraz intuicyjna obsługa zapewniają operatorowi najwyższy poziom komfortu. Łatwość zmiany akcesoriów oraz dostępu serwisowego do komponentów urządzenia umożliwia wielosezonową wydajną pracę. Urządzenie MIC 42 to odpowiedz firmy Karcher na potrzeby zarządców, operatorów i serwisantów sprzętu komunalnego.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Mobilny Przenośnik Taśmowy PRONAR MPT 18g

Pronar Sp. z o.o., Narew

Mobilny Przenośnik Taśmowy PRONAR MPT 18g przeznaczony jest do optymalizacji procesu składowania i transportu materiałów na małe odległości. Wysokość wysypu 8,5 m pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń na składowisku usypując większą hałdę lub ładując bezpośrednio inną maszynę lub kontener. Maszyna porusza się na gąsienicach, co pozwala na jej szybkie przestawienie. Gwarancją długiej żywotności przenośnika jest wykonanie elementów roboczych ze stali wysokowytrzymałych. Składane hydraulicznie segmenty przenośnika zapewniają kompaktowe wymiary, dzięki czemu możliwy jest transport po drogach publicznych jak i w kontenerach morskich.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Pojemnik na odpady komunalne – MGB 1100 litrów z dzieloną pokrywą

ESE GmbH, Niemcy|Zgłaszający: ESE Sp. z o.o., Warszawa

ESE zaprojektowało tworzywowy pojemnik 1100 L z dzieloną pokrywą (SPLIT LID) z myślą o komforcie użytkowania, w tym szczególnie komforcie osób niepełnosprawnych, osób starszych czy dzieci. Niska waga przedniej pokrywy oraz łatwość dostępu poprzez umieszczenie wzdłuż całości części frontowej pojemnika oraz z obu jego boków listwy / rączki do otwierania przedniej pokrywy umożliwiają łatwe i higieniczne użytkowanie pojemnika (możliwość zamknięcia przedniej pokrywy bez kontaktu z jej wewnętrzną stroną).

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Stół separacyjny TTS – do separacji materiałów sypkich o różnym ciężarze właściwym

Trennso-Technik Trenn- und Sortiertechnik GmbH, Niemcy|Zgłaszający: Agrex-Eco Sp. z o.o., Warszawa

Stół separacyjny TTS to unikalny system do oddzielania różnych materiałów sypkich, w tym szkła z kompostu, w oparciu o ich ciężar właściwy oraz kształt. Separacja następuje w bezkonkurencyjnej „suchej” technologii firmy Trennso-Technik i daje blisko 100% skuteczności separacji. Urządzenie sortuje materiały na różne wielkości frakcji przy użyciu zmiennych formatów sit. Separacja odbywa się w sposób energooszczędny i przyjazny dla środowiska. W procesie nie powstają żadne ścieki.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Symulator zagrożeń pożarowych – domek jednorodzinny

MLabs sp. z o.o., Poznań

„Symulator zagrożeń pożarowych – domek jednorodzinny” jest autorskim projektem spółki MLabs sp. z o.o. pozwalającym na demonstrowanie zagrożeń pożarowych i ekologicznych w przestrzeni prywatnej. Składa się z aplikacji i makiety trzypiętrowego domu w skali 1:12. Jest to niezwykle innowacyjne podejście pozwalające w sposób interesujący, interaktywny i intuicyjny przedstawić zagrożenia pożarowe oraz przyjazną eksploatację środowiska, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Śmieciarka MEDIUM X4 z wrzutnikiem DELTA 301

EKOCEL Sp. z o.o., Rekowo Górne

Nowość na rynku europejskim - śmieciarka MEDIUM X4! Nowa konstrukcja ramy przedniej skrzyni oraz użycie elementów kompozytowych redukuje masę własną. Wydłużona droga przesuwu płyty wypychającej i większy kąt nachylenia tylnej ramy zamykającej skrzyni zwiększa jej objętość o ok. 2m³. Dzięki monolitycznemu profilowi nośnemu prowadnic prasy z nakładkami z materiału trudnościeralnego zwiększa się sztywność konstrukcji odwłoka oraz trwałość. Zastosowanie drążonych tłoczysk siłowników zgarniaka skierowanych do góry obniża możliwość uszkodzenia siłownika przez odpady.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Urządzenie do eliminacji uciążliwego zapachu MARODOUR

Centriair AB, Szwecja|Zgłaszający: VINTEQ Sp.j. D.Płachetko, Brodnica

Urządzenie Marodour przeznaczone jest do eliminacji uciążliwych zapachów w niewielkich obiektach, takich jak przepompownie ścieków, restauracje, śmietniki osiedlowe, zlokalizowanych w bezpośrednim otoczeniu skupisk miejskich. Powietrze jest oczyszczane w reaktorze UV oraz filtrze z węglem aktywowanym. Zalety Marodour: Małe wymiary, Wysoka skuteczność, Niskie koszty inwestycji o eksploatacji, Niskie zużycie energii. Producent: Centriair AG, Szwecja, Przedstawiciel: Vinteq Sp. J. D.Płachetko www.vinteq.pl

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT