en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach GARDENIA 2018 w kategorii ROŚLINY

MICROGREENS

W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o., Jutrosin

Microgreens są roślinami, które zbiera się i spożywa we wczesnej fazie wzrostu, gdy wykształcą one liścienie i pierwszą parę liści. Często określa się je jako „superfood”, ponieważ w porównaniu do roślin starszych zawierają znacznie więcej witamin i składników odżywczych. W niektórych przypadkach ta różnica jest kilkukrotna. Oprócz tego microgreens są bardzo zdrowe i smaczne. Stanowią świetny dodatek dokanapek, sałatek oraz wielu dań wzbogacając ich smak i estetykę.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Mieszanki traw Vilmorin – nowy skład

VILMORIN GARDEN Sp. z o.o., Komorniki

Nowy skład mieszanek traw Vilmorin - Nowa siła! Życica trwała Tetragreen zapewnia: • wszechstronną tolerancję wobec chorób typu rdza, Fusarium, Drechslera • duże nasiona = silne siewki • szybsze ukorzenianie się • większa tolerancja na sól • głębszą zieleń

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Ogórek Zefir F1 - wczesna odmiana mieszańcowa przeznaczona na ogórek małosolny i do kwaszenia

Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o., Ożarów Mazowiecki

Ogórek Zefir F1 jako wczesna odmiana mieszańcowa przeznaczona na ogórek małosolny i do kwaszenia, z wysoką odpornością na choroby grzybowe, w tym wysoką tolerancję na mączniaka rzekomego. Rośliny o silnym wigorze. Owoc bardzo kształtny, bez szyjki, z lekko zaznaczonymi bruzdami. Skórka jest intensywnie zielona, błyszcząca z jasnymi smugami do połowy długości owocu. Charakteryzuje się wysokim plonem wczesnym na poziomie 12–15 t/ha. Plon ogólny 40–50 t/ha. Odmiana polecana zarówno do uprawy amatorskiej jak i profesjonalnej.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Seria TANIEC KWIATÓW – nowa odsłona nasion kwiatów na taśmie

VILMORIN GARDEN Sp. z o.o., Komorniki

„Taniec kwiatów” na taśmie to nowa linia starannie dobranych mieszanek kwiatów przeznaczonych do ogrodu Zróżnicowane kompozycje w ramach bogatej palety kolorów pozwolą stworzyć malowniczy klimat kwietnego ogrodu. Gatunki tych jednorocznych roślin dobrane zostały pod względem wysokości kwiatów, terminu kwitnienia oraz kolorystyki. W efekcie otrzymuje się wielobarwny kompleks rosnących kaskadowo i rozkwitających w tym samym czasie kwiatów. Wybrane odmiany kwitną obficie i długo, zapewniając optymalny wygląd wymarzonej rabaty. Oferujemy 9 zestawów. Każdy zestaw zawiera 3 dwumetrowe taśmy.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Wczesne odmiany ogórków PNOS: Portal F1, Traper F1, Tarot F1

Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. , Ożarów Mazowiecki

PNOS prezentuje serię trzech ogórków wczesnych Portal F1, Tarot F1, Traper F1 charakteryzujących się wysokim plonem wczesnych o dużym udziale plonu handlowego w plonie ogólnym. Ponadto odmiany odporne są na choroby grzybowe oraz przystosowane do warunków klimatycznych panujących w Polsce. Dobrze znoszą warunki stresowe, nie przyrastają na grubość, posiadają korzystną strukturę plonu.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT