en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2018 w kategorii - sprzęt ogrodniczy i chemia

Agregaty prądotwórcze - hybrydowe marki Könner & Sönnen

DIMAX INTERNATIONAL GmbH, Niemcy

Urządzenia prądotwórcze niemieckiej marki Könner & Söhnen charakteryzują się doskonałą relacją ceny do jakości. Charakterystyczne cechy produktów: • wyprodukowano pod kontrolą niemieckich inżynierów na każdym etapie produkcji; • bogata oferta spełniająca oczekiwania każdego klienta; • wytrzymałość, bezawaryjność i wysoka produktywność; • wydajność i niezawodność; • profesjonalny serwis door-to-door; • mniej niż 1% reklamacji; • potwierdzenie koncepcji tradycyjnej niemieckiej jakości

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

ASCYP PBO

Z.P.U.H. „BEST-PEST” M. Świetosławska, J. Świetosławski Sp.j., Jaworzno

ASCYP PBO jest produktem biobójczym. Substancje w tym produkcie zamknięte są w mikrokapsułkach. Kleszcze i inne szkodniki kontaktując się z powierzchnią , na którą naniesiono mikrokapsułki ASCYP PBO, rozgniatają je, a wydostająca się z nich trucizna działa wtedy bezpośrednio na ich ciało. Mikrokapsułki przyczepiają się do ciała i w skutek wzajemnych kontaktów szkodników, przekazywane są z jednego osobnika na drugiego, co zwiększa znacznie ich śmiertelność np.kleszczy. Preparat ASCYP PBO jest na rynku od wielu lat, natomiast poszerzona rejestracja o kleszcze istnieje na rynku od 2 lat. Opakowanie zostało także zmienione wizerunkowo pod kątem większego nacisku na zwrócenie uwagi zastosowania na kleszcze. Preparat jest promowany w katalogach handlowych firmy „BEST-PEST” a także w prasie specjalistycznej.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Biofos Professional - biologiczne preparaty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków

GRUPA INCO S.A., Warszawa

Biofos Professional to biologiczne preparaty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, które posiadają innowacyjną formułę Bio-Active Max ze składnikiem aktywnym biologicznie. Zawierają pożyteczne bakterie, które działają kompleksowo wewnątrz systemu instalacji sanitarnej, przyspieszając procesy rozkładu i upłynniania ścieków. Zastosowanie: przydomowe oczyszczalnie ścieków, indywidualne instalacje kanalizacyjne i przydomowe szamba, toalety wolnostojące, zbiorniki do przetrzymywania ścieków. Marka Biofos Professional to innowacyjne rozwiązanie dla osób ceniących sobie skuteczne i nowoczesne rozwiązania oraz wygodę stosowania.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Ciągnik kompaktowy JD 2036R z systemem elektrycznego sterowania

John Deere, Tarnowo Podgórne|Zgłaszający: John Deere Polska Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne

Kompaktowy ciągnik John Deere 2036R jest przeznaczony dla klientów, którzy oczekują mocnej i wydajnej maszyny w kompaktowych rozmiarach oraz jakości, wszechstronności i ekonomiczności bez kompromisów. Ciągnik 2036R wyposażony jest w 3-cylindrowy silnik Diesla, dwuzakresową przekładnię hydrostatyczną, napęd 4X4 oraz układ kierowniczy ze wspomaganiem dla jeszcze większego komfortu. Zastosowany w ciągniku zmodernizowany układ unoszenia agregatu koszącego CommandCut umożliwiający szybką i precyzyjną regulację, a dzięki opisom obsługa elementów sterowania jest prosta i intuicyjna.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Florovit Pro Natura BIOnawóz – nawozy do upraw ekologicznych (płynne i granulowane)

GRUPA INCO S.A., Warszawa

Florovit Pro Natura BIOnawozy to zawierające w 100% naturalne składniki nawozy, przeznaczone do upraw ekologicznych. W ofercie znajdują się specjalistyczne nawozy do hobbystycznych upraw owoców, warzyw, ziół oraz roślin ozdobnych domowych i balkonowych.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Florovit Pro Natura MIKROFLORA 3 w 1 – nawozy organiczno – mineralne z pożytecznymi mikroorganizmami (płynne i granulowane)

GRUPA INCO S.A., Warszawa

Florovit Pro Natura Mikroflora 3w1 to jedyne tego rodzaju wielofunkcyjne nawozy na świecie, w unikatowy sposób łączące składniki mineralne (NPK), substancje humusowe oraz pożyteczne mikroorganizmy glebowe. Ich stosowanie bioaktywnie podnosi urodzajność i jakość gleby, gwarantuje lepszą zdrowotność uprawianych roślin oraz większe i dorodniejsze plony. Florovit Pro Natura Mikroflora 3w1 to innowacyjne nawozy dla świadomych ogrodników ceniących skuteczne i nowoczesne rozwiązania oraz wygodę stosowania.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

KOI Wheat Germ & Garlic Pellet Size M

TROPICAL Tadeusz Ogrodnik, Chorzów

KOI WHEAT GERM & GARLIC PELLET SIZE M to wyjątkowy i innowacyjny pokarm dla ryb w oczkach wodnych. Jest chętnie i szybko pobierany przez ryby, a starannie dobrana receptura sprawia, że ryby szybko odzyskują energię po zimowej hibernacji, jak również doskonale przygotowują się do zimowania. Pokarm sprawia, że ryby mają znakomitą kondycję i większą odporność. Wysoka hydrostabilność i zmniejszona ilość fosforu w pokarmie przekładają się na zachowanie równowagi biologicznej w oczkach wodnych.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Kosiarka spalinowa HRG 466 SKEP

HONDA EUROPE POWER EQUIPMENT SA, Francja|Zgłaszający: Aries Power Equipment Sp. z o.o., Warszawa

HRG 466 SKEP to lekka, wydajna kosiarka, w której zastosowano materiały o najwyższej jakości oraz znakomite innowacyjne rozwiązania techniczne tworząc kosiarkę, na której można polegać przez wiele lat.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Moduł łączności „ZCS Connect”

Zucchetti Centro Sistemi (ZCS), Włochy|Zgłaszający: ROBOFARMA / The Tickmanns, Brzeziny

MODUŁ KOMUNIKACJI ZCS CONNECT umożliwia łączenie i współpracę z robotem zawsze i wszędzie, poprzez własny smartfon lub tablet). Korzystając z aplikacji Ambrogio Remote można skonfigurować czas pracy robota, sprawdzić lokalizację, wyłączyć z pracy i/lub wskazać pracę na określonych obszarach w ogrodzie, monitorować pracę robota i otrzymywać ostrzeżenia w przypadku kradzieży (Geo fence alarm, rozwinięty system antykradzieżowy). Funkcje Go Home (Wróć do ładowania) i Work Now (Rozpocznij pracę) umożliwiają wymuszenie powrotu robota do stacji ładowania lub pracę w ogrodzie. Dzięki autolokacji robot tworzy mapę ogrodu z uwzględnieniem wszystkich przeszkód i granic, stale ją aktualizuje i kosi wg algorytmu Inteligentne Obszary, co daje wysoką efektywność i niespotykaną optymalizację czasu pracy.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Sumin Finisher

SUMIN D. Czabańska, W. Czabański i wspólnicy spółka jawna, Wargowo

FINISHER najlepiej zastosować we wczesnym stadium rozwoju glonów, mchów i wątrobowców, ponieważ są one najbardziej podatne na działanie środka. Należy dokładnie pokryć preparatem całą powierzchnię niepożądanych roślin. Po wyschnięciu powstała powłoka likwiduje mchy, glony i wątrobowce. Efekty są widoczne już po kilku dniach. Stosując produkt należy zwrócić uwagę na aspekt temperatury która nie powinna przekraczać 12-22 stopni Celsjusza, w tym zakresie działanie środka jest optymalne. Pojemność 200ml oraz 500ml. Dawkowanie SUMIN FINISHER należy stosować w dawce 1 część preparatu na 7-10 części wody. W większości przypadków zalecana proporcja to 1:9. Na przykład: 200 ml SUMIN FINISHER w 1,8 litrach wody daje 2,0 litry cieczy roboczej, która starczy na około 10 m2.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Toro Recycler® 20965 PowerReverse™

The Toro Company, Stany Zjednoczone|Zgłaszający: PERFETTO Sp.j. Mirosław Wierzbicki, Artur Malec, Poznań

Na polach golfowych, w parkach, a także na różnego rodzaju obiektach sportowych na całym świecie Toro słynie z innowacyjności oraz wysokiej jakości produktów. Nasza kosiarka Recycler® 20965 z funkcją PowerReverse™ i SmartStow® jest pierwszą kosiarką benzynową z wbudowanym biegiem wstecznym w układzie ADS, oszczędzającą do 70% powierzchni przechowywania, która oferuje jednocześnie trwałość, niezawodność i najwyższą jakość koszenia. To pasja i ponad 100-letnie doświadczenie sprawiły, że opracowaliśmy także wysokiej jakości produkty do zastosowania domowego.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Zwijacz na wąż Ergo XS

CELL-FAST Sp. z o.o., Stalowa Wola

Nowoczesny i funkcjonalny zwijacz na wąż w zestawie z wężem 3/8” (9 mm) zraszaczem prostym ERGO oraz szybkozłączkami Ergo. Dzięki kompaktowej, lekkiej i wytrzymałej konstrukcji idealny dla użytkowników realizujących nawadnianie małych ogrodów czy też patio. Zwijanie węża ułatwia profilowana obrotowa korbka, a składana rączka zapewnia wygodne przenoszenie. Zwijacz dodatkowo posiada uchwyty na zraszacze i złączki oraz zestaw przyłączeniowy do źródła wody o długości 2 m. Możliwe jest powieszenie zwijacza na ścianie za pomocą specjalnie zaprojektowanego wieszaka.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT