en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach SALMED 2018

AsPEKT 712 v.301 + aplikacja AsPEKT Konfigurator

ASPEL S.A., Zabierzów

Rejestrator AsPEKT 712 v.301 -urządzenie cyfrowe o zasilaniu bateryjnym przeznaczonym do rejestracji i zapisu na kartę microSDHC 12-odprowadzeniowego i 3-odprowadzeniowego badania EKG metodą Holtera (z 10, 7 i 4 elektrod) przez okres 24, 48 godzin lub 7 dni. Zapisane badania EKG są odczytywane i analizowane przez oprogramowanie HolCARD 24W. Możliwość rejestracji stymulacji oraz dwóch rodzajów zdarzeń. Rejestrator wyposażono w kolorowy wyświetlacz oraz klawiaturę pojemnościową umożliwiającą wstępną konfigurację rejestratora oraz podgląd jakości sygnału EKG. AsPEKT Configurator to oprogramowanie umożliwiające bezprzewodowe zarządzanie rejestratorem długotrwałych zapisów EKG Aplikacja pozwala na skonfigurowanie parametrów rejestratora, informacji o badaniu oraz podglądu sygnału EKG i uruchomienie zapisu badania w rejestratorze. Oprogramowanie przeznaczone jest do instalacji na urządzeniach z systemem Android 4.1 lub nowszym, wyposażonych w moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Deka – wszechstronne łóżko szpitalne

STIEGELMEYER Sp. z o.o., Stolno

Doskonała jakość materiałów łóżek Deka, dobrze przemyślane funkcje i różne możliwości wyposażenia gwarantują długą żywotność oraz wiele możliwości zastosowania. Każda instytucja może wykreować własne łóżko szpitalne korzystając z dostępnych opcji, tak aby dopasować lokalne wymogi medycyny rynkowej do założonego budżetu. Szeroki wybór kształtów i kolorów szczytów pozwala dostosować łóżko Deka do indywidualnych potrzeb klienta. Jego funkcjonalność i estetyka wykonania sprawia, że idealnie pasuje do każdego oddziału szpitalnego.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Elektryczna wytwornica pary czystej typ EKP XC

STIGEN Sp. z o.o., Żywiec

Elektryczne wytwornice pary czystej EKP XC przeznaczone są do procesów wymagających wysokiej czystości pary, przez co znakomicie nadają się do sterylizacji medycznej. Wszystkie elementy mające kontakt z wodą lub parą wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, z której także wykonana jest obudowa i konstrukcja urządzenia. Model EKP XC spełnia kryteria normy EN 285, co zostało potwierdzone certyfikatem TUV Rheinland.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Evario – łóżko kliniczne do wszystkich oddziałów szpitalnych

STIEGELMEYER Sp. z o.o., Stolno

Nowoczesne łóżko Evario jest odpowiednie do codziennej opieki nad pacjentem, intensywnej terapii oraz jako wsparcie w szybkim powrocie do zdrowia. Wyposażone zostało w innowacyjne barierki boczne PROTEGA, które obsługiwane są za pomocą jednej ręki. Chronią pacjenta do wysokości 41 cm, a zintegrowany panel sterowania umieszczony po obu ich stronach umożliwia regulację poszczególnych funkcji łóżka. Dzięki dużemu zakresowi regulacji wysokości od 32 do 91 cm, Evario zawsze można dostosować do optymalnej pozycji. System Out-of-Bed zapewnia szereg ułatwień dla pacjenta oraz personelu, m.in. dzięki automatycznie zapalającej się lampce nocnej czy powiadomieniu na telefon jeśli pacjent wstanie z łóżka. Dodatkowa funkcja 24 V pomaga zaoszczędzić energię elektryczną.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

LASER FOTONA – cała klinika w jednym aparacie

FOTONA d.o.o., Słowenia|Zgłaszający: BTL POLSKA Sp. z o.o., Warszawa

FOTONA to globalny lider technologii laserowych, wykorzystywanych w medycynie estetycznej, chirurgii i stomatologii. Ponad 50 lat doświadczenia umożliwiło firmie FOTONA stworzenie najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych technologii laserowych na świecie. Głowice laserowe połączone w inteligentne, wielofunkcyjne systemy zapewniają klinikom i gabinetom wykonywanie pełnego spektrum zabiegów laserowych. W każdej stosowanej dziedzinie medycyny lasery FOTONA osiągają ponadprzeciętne, często bezkonkurencyjne efekty zabiegowe. Najszybsze i najbezpieczniejsze systemy laserowe na rynku – innowacje FOTONA.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

System ergospirometryczny BTL CardioPoint CPET

BTL Industries Limited, Wielka Brytania|Zgłaszający: BTL POLSKA Sp. z o.o., Warszawa

System BTL CPET umożliwia diagnozowanie układu krążenia i oddechowego podczas wysiłku. Doskonale nadaje się do zastosowania w placówkach medycznych i umożliwia dokonanie precyzyjnych analiz, interpretacji oraz postawienie trafnej diagnozy.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Teddy Bed. Łóżko młodzieżowe na oddziały szpitalne

FORMED Pro Sp. z o.o., Żywiec

Łóżko kolumnowe, elektryczne zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i wyjątkowych potrzeb dzieci, opiekunów jak i personelu. Posiada przyjazny design oraz wiele rozwiązań funkcjonalnych ułatwiających pobyt w szpitalu dzieciom i młodzieży. Teddy Bed posiada takie rozwiązania jak m.in.: podręczny blat znajdujący się w zasięgu dziecka, łatwy w montażu i demontażu, pojemniki zdejmowane, zawieszone na dolnej pokrywie łóżka do przechowywania rzeczy dziecka i opiekunów.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Wymiennikowa wytwornica pary czystej typ WPC

STIGEN Sp. z o.o., Żywiec

Przepływowe wymiennikowe wytwornice pary typu WPC przeznaczone są do procesów wymagających wysokiej czystości pary. Wszystkie elementy mające kontakt z medium czystym wykonane są z elementów higienicznych. Zastosowanie w konstrukcji wytwornicy WPC zbiornika separująco-doczyszczającego, pozwala na eliminację ewentualnych szczątkowych zanieczyszczeń oraz pozostałości gazów nieskraplających się. Model WPC spełnia normę EN 285, co zostało potwierdzone certyfikatem TUV Rheinland.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT