en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na Forum Kosmetyki beautyVision 2018

Airless - Linia pigmentów do makijażu permanentnego

Instytut BIO PIGMENTS, Bielsko Biała

Bio Pigments idąc wraz z rosnącymi wymaganiami klientów prezentuje nowe butelki typu airless, które zapewniają czystość pracy jak i wykorzystanie całości pigmentu dzięki tłokowi wypychającemu pigment. Jedyne pigmenty do makijażu permanentnego na rynku, które zapewniają ponad 90% pigmentację, dzięki czemu korekta makijażu jest łatwa i szybka. Pigment nie rozlewa się pod skórą oraz nie wybarwia się na niepożądane odcienie. Kolory są mocno nasycone aby dać efekt naturalnego wyglądu. Jako jedyne w Polsce posiadają karty charakterystyki w języku polskim oraz są badane dermatologicznie w niezależnym laboratorium w Krakowie.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Baza samopoziomująca Semilac Extend Base

NESPERTA Sp. z o.o., Luboń

Semilac Extend Base to nowa samopoziomująca się baza hybrydowa. Wyrównuje płytkę paznokcia, modeluje ją oraz umożliwia jej przedłużenie na szablonie nawet do 1cm! Dzięki swojej gęstości jest łatwa w aplikacji i nie wymaga nakładania pod nią dodatkowej bazy. To idealne rozwiązanie dla pań, które zmagają się z cienką i kruchą płytką paznokcia. Semilac Extend Base z pewnością spełni oczekiwania każdej, nawet najbardziej wymagającej kobiety.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Bielenda Professional Essence of Asia

Bielenda Professional, Kraków | Zgłaszający: Bielenda Kosmetyki Naturalne sp. z o.o. Sp.k., Kraków

Specjaliści laboratorium Bielenda Professional opracowali profesjonalne rozwiązanie, którego celem jest wsparcie skóry w walce z przewlekłym stanem zapalnym. W taki właśnie sposób powstał zabieg Essence of Asia. To koncept zabiegowy inspirowany pielęgnacją Dalekiego Wschodu. Oparty został na naturalnych składnikach aktywnych, które wspierają mechanizmy obronne skóry oraz znacząco wpływają na zwiększenie jej możliwości do walki ze stanami zapalnymi. Filarem działania są wyjątkowe składniki aktywne: olej Tsubaki, matcha, fltrat drożdżowy, aloes i ekstrakt z wąkroty azjatyckiej. Rytuał Essence of Asia to odpoczynek dla duszy i ciała, który sprawi, że skóra będzie naturalnie zdrowa, piękna i pełna blasku. www.bielendaprofessional.pl

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

ELISÉ LASER PLASMA

UNIQUE TECHNOLOGIE POLAND, Wrocław

Elise to wyspecjalizowany aparat do wykonywania zabiegów plazmą, która uchodzi za jedną z najefektywniejszych terapii przeciwzmarszczkowych oraz jedyną, która przynosi wymierne rezultaty w korekcji opadającej powieki. Aparatura jest polskiej produkcji i jako pierwsza na świecie została wyposażona w: a) dwa rodzaje plazmy w jednym urządzeniu (niskiej i wysokiej częstotliwości, które stosujemy w różnych wskazaniach): b) laserowy system wspomagający regeneracje skóry po zabiegu plazmą; c) dożywotnią gwarancję producenta; Urządzenie posiada wszelkie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, a jednostką nadająca certyfikaty jest Polskie Centrum Certyfikacji. Aparat został już wtróżniony wieloma nagrodami inspiracje roku, innowacje lne), wyróżnia się pięknym designem, zaś wysoka jakość sprzętu jest sygnowana dożywotnią gwarancją producenta.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Perfect Liner Diva Beauty

DIVA BEAUTY FACTORY, Rzeczyca | INSPIRATION Sp. z o.o., Rzeczyca

NOWOŚĆ! Solidne i bezpieczne urządzenie do profesjonalnego makijażu permanentnego. Aparat polskiej produkcji do makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej, stosowane igły - kartridże Master, Intelligent, Meso i inne pasuje także pistolet na igły typu S (Long Time Liner) oraz igły typu T (Purebeau). Parametry urządzenia: regulowana procesorem częstotliwość uderzeń 60-190 rpm, pistolet Swiss motor DC 12V, panel dotykowy szkło hartowane, obudowa aluminium anodowane, wymiary 230x135x40 mm, waga 1100g, 2 lata gwarancji Funkcje: włącznik nożny przewodowy, opcja bezprzewodowej stopki (komunikacja Bluetooth), możliwość podłączenia dwóch pistoletów, funkcja licznika czasu pracy bieżącego zabiegu oraz całkowitej pracy urządzenia, funkcja daty i godziny, funkcja Soft Start - silnik miękko startuje redukując zużycie szczotek silnika, funkcja Power Control utrzymywanie stałej częstotliwości nakłuć bez względu na opór skóry. Certyfikat bezpieczeństwa CE

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT