en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na Forum Technologii Cyfrowych Poznań Media Expo 2018

Antena DVB-T dookólna GALA

DPMSolid Limited Sp.k., Oborniki Wielkopolskie

GALA30 to nowoczesna dookólna antena do odbioru sygnału telewizji DVB-T w paśmie VHF/UHF ze wszystkich dostępnych multipleksów: MUX1/MUX2/MUX3/MUX8. Takie cechy jak mała waga, kompaktowe wymiary oraz wygodne mocowanie ułatwiają montaż na samochodach, ciężarówkach, kempingach oraz łodziach. Antena przystosowana jest do zastosowań mobilnych, pozwala na odbiór sygnału telewizyjnego w trakcie rejsu lub jazdy samochodem. Wbudowany wzmacniacz 25 dB oraz filtr LTE umożliwiają na odbiór programów bez zakłóceń nawet przy niskim poziomie sygnału z nadajnika. Zestaw zawiera zasilacz z wtykiem sieciowym oraz wtykiem do gniazda zapalniczki samochodowej.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

ODBIORNIK NAZIEMNEJ TELEWIZJI CYFROWEJ “COMSAT TE 1060 HD”

COMSAT Sp. z o.o. Sp.k., Poznań

Estetyka i użyteczność zawarte w kompaktowych wymiarach. Duża ilość obsługiwanych formatów (film/muzyka/zdjęcia). Obsługa pamięci USB i dysków zewn. Do 1 TB. Wygodny pilot (kształt i rozmieszczenie przycisków zapewniają wygodę użytkowania). Dzięki przyciskom na panelu przednim odbiornik może być również sterowany bez pilota. Lista ulubionych kanałów oraz blokada rodzicielska. Funkcja automatycznego wyłączania służy oszczędzaniu energii i środowiska. Automatyczne lub ręczne wyszukiwanie kanałów.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Zestaw Internetu Domowego 300

InterPhone Service z Grupy Kapitałowej Cyfrowy Polsat, Mielec | Zgłaszający: CYFROWY POLAST Sp. z o.o., Warszawa

Zestaw Internetu Domowego 300 to najnowsze rozwiązanie technologiczne, które zapewnia dostęp do szerokopasmowego Internetu LTE w lokalizacjach, gdzie dotychczas było to nieosiągalne, a także obsługuje technologię LTE Advanced i prędkość nawet do 300 Mb/s. Jest to pierwszy na polskim rynku sprzęt który obsługuje prędkość do 300 Mb/s oraz pozwala zwiększyć obszar zasięgu i siłę sygnału poprzez eliminację tłumienia przez ściany i inne elementy konstrukcyjne budynku. Dzięki temu rozwiązaniu i montażowi modemu zewnętrznego na dużej wysokości, mieszkając nawet na granicy zasięgu LTE, wszyscy domownicy mogą cieszyć się Internetem LTE o najwyższych parametrach. Zestaw Internetu Domowego ODU-IDU 300 składa się z modemu zewnętrznego ODU-300 oraz routera WIFI IDU 300. Zestaw oferowany jest przez Plus i Cyfrowy Polsat.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT