en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach GREENPOWER 2018

BIOGAZOWY AGREGAT KOGENERACYJNY - EKOGEN™ 30 BIO

EPS SYSTEM Robert Lipnicki, Trzebinia

Biogazowy agregat kogeneracyjny - EKOGEN™ 30 BIO – energia elektryczna i cieplna w jednym procesie technologicznym! Podwójna korzyść – w zgodzie z naturą! Unikalne rozwiązanie na potrzeby indywidualnych gospodarstw rolno – hodowlanych będących prosumentami zgodnie z ustawą o odnawialnych źródłach energii.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

SYSTEM INTELIGENTNEGO ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

POWER EV® Sp. z o. o., Wrocław | Zgłaszający: ANDPOL ELEKTRONIK Andrzej Szajna, Wrocław

Infrastruktura parkingowa do inteligentnego ładowania samochodów elektrycznych z systemem zarządzania to estetyczny, niezawodny w pełni funkcjonalny oraz zintegrowany system do ładowania samochodów z napędem elektrycznym. System wyposażony jest w innowacyjną aplikację pozwalającą na zdalną obsługę ładowania. Użytkownik ma pełną kontrolę nad całym procesem. Produkt jest zaprojektowany oraz produkowany w Polsce przez co ma zagwarantowaną najwyższa kontrolę jakości oraz klasę bezpieczeństwa.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

TRACKER FOTOWOLTAICZNY CORAB WS T-001

CORAB Sp. z o.o., Olsztyn

Tracker Corab WS T-001 - dedykowany na duże inwestycje fotowoltaiczne pozwala na zwiększenie efektywności instalacji fotowoltaicznej nawet o 30%. Automatyczny i bezobsługowy system nadążny dostosowuje optymalną pozycję modułów w stosunku do promieniowania słonecznego. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego wsuwanego sposobu montażu modułów Corab EASY-IN oraz małej ilości elementów, WS T-001 jest bezawaryjny, łatwy i szybki w montażu. Dużą zaletą jest również modułowość produktu, co pozwala na szybką rozbudowę inwestycji.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT