en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach EKO LAS 2018

MS 462 C-M– Pilarka spalinowa STIHL

Andreas Stihl Sp.z.o.o.

Nowa pilarka spalinowa STIHL MS 462 C-M to pilarka stworzona dla profesjonalistów z branży leśne. Jest następcą modeli MS 440, 441 i 461. Będzie to najlżejsza pilarka profesjonalna w klasie 70cm3 z doskonałym stosunkiem ciężaru do mocy (1,4 kg/kW. Urządzenie jest wyposażone w innowacyjny, elektroniczny system sterowania pracą silnika M-Tronic z możliwością podstawowej kalibracji przez użytkownika. Pilarka została udoskonalona: nowy system antywibracyjny, nowa przypora umieszczona bliżej korpusu pilarki oraz spłaszczona, węższa i lżejsza pokrywa koła napędowego. Ponadto dzięki zastosowaniu nowego, lżejszego koła wentylatora znacząco zmniejszono oddziaływanie sił żyroskopowych, co umożliwia szybkie zmiany położenia przy okrzesywaniu, czyniąc to urządzenie, pilarką uniwersalną.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

sScale- Urządzenie do pomiaru i odbiórki drewna

Dralle A/S

System sScale ™ łączy mobilny system rejestracji i pomiaru (mobilna jednostka sScale ™) z rejestracją, śledzeniem, zarządzaniem zapasami i usługami fakturowania (administracja sScale ™moduł). Moduł administracyjny sScale ™ przekazuje i odbiera dane terenowe z mobilnej jednostki sScale ™ online i przechowuje wyniki pomiarów dla dokumentacji, administracji i fakturowania. Wszystkie dane są mapowane i łatwo pobierane w trybie online, a wymagania dotyczące danych i interfejsy można dostosowywać w celu dopasowania do własnego systemu zarządzania zapasami i handlu.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Rozdrabniacz RBR

OŚRODEK TECHNIKI LEŚNEJ, Jarocin

Uniwersalny rozdrabniacz do poboczy dróg leśnych i przycinania skrajni. Głowica bijakowa zawieszony na wysięgniku sterowanym hydraulicznie i pozwala na pracę w odległości do 4 m od osi ciągnika tak na skarpie położonej przy drodze, jak i na skarpie leżącej od strony lasu. Głowica tarczowa pozwala na przycinanie skrajni zgodnie z przepisami ppoż. dla dróg leśnych. Wymiana głowic, dzięki szybkozłączom hydraulicznym, jest prosta i bardzo szybka

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Wał trójzębny WT

OŚRODEK TECHNIKI LEŚNEJ, Jarocin

Przeznaczony jest do upraw na powierzchniach pozrębowych bez konieczności całkowitego uprzątnięcia pozostałości pozrębowych. Uprawa przeprowadzona wałem polega na wykonywaniu prostokątnych placówek. Urządzenie to jest montowane na ciągnikach o minimalnej mocy 90KM i napędzane jest własną hydrauliką. Wykonywanie placówek polega na blokowaniu ruchu obrotowego wału i zdzieraniu wierzchniej warstwy gleby, zwolnienie wału powoduje jego obrót a następnie dociśnięcie wcześniej zdartej warstwy gleby. Obrót wału trwa do momentu jego zablokowania przez układ hydrauliczny. Za pomocą sterownika można dowolnie kształtować długość placówki. Idealnie wpisuje się w politykę Leśnych Gospodarstw Węglowych minimalizując ingerencję w runo leśne, zwiększając akumulację CO2 w glebie.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT