en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach POLAGRA TECH 2018

MDC-MULTIWASHER

Peters & Nurkowski Sp. z o.o. Spółka komandytowa

MDC MULTIWASHER spełnia następujące założenia: - to kompaktowa jednostka; - skuteczne mycie, dekarbonizacja, płukanie, sterylizacja i suszenie; - czas na cykl dostosowany do potrzeb każdego rodzaju klienta przy wzięciu pod uwagę złożoności zabrudzenia i rodzaju mytego materiału; - znaczne zmniejszenie czasu pracy wpływa na efektywność mycia; - znaczne zmniejszenie zużycia wody i detergentów; - sprzęt, który pozwala zmniejszyć zużycie energii i jest przyjazny dla środowiska. Ogólny charakter urządzeń myjących dostępnych na rynku jest specyficzny dla każdego rodzaju naczyń do mycia i nie jest możliwe mycie różnych. Zazwyczaj firmy przemysłowe muszą mieć kilka urządzeń dedykowanych do każdego rodzaju naczyń, co generuje ogromne koszty i zasoby związane z procesami prania.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

MIESZANKA JAGLANA o bardzo niskiej zawartości glutenu

ECO TRADE Sp. z o.o., Gliwice

Produkt przeznaczony do produkcji pieczywa o bardzo niskiej zawartości glutenu jak i pieczywa bezglutenowego *(*podczas produkcji należy unikać kontaktu z innymi surowcami zawierającymi gluten). Ilość glutenu w pieczywie przygotowanym wg receptury podstawowej <5 pp/kg. Pieczywo jaglane ma wilgotny miękisz i nie kruszy się przy krojeniu. Zawiera mąkę i kaszę jaglaną. Jest źródłem błonnika pokarmowego.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

PROTEIN MIX MIESZANKA MĄCZNA DO PRODUKCJI KRAKERSÓW O WYSOKIEJ ZAWARTOŚCI BIAŁKA I BŁONNIKA POKARMOWEGO Z ZIARNAMI

ECO TRADE Sp. z o.o., Gliwice

Krakersy PROTEIN MIX dzięki swojemu unikatowemu składowi doskonale wpasowują się w dietę low carb, która polega na obniżeniu spożycia węglowodanów i zwiększeniu ilości białka, które stanowi niezwykle ważny budulec naszego ciała. Jest to idealna przekąska w ciągu dnia. Krakersy są nieocenionym źródłem błonnika pokarmowego. Wypieczone krakersy przygotowane wg receptury podstawowej: - wysoka zawartość błonnika pokarmowego 10,53g/100g - wysoka zawartość białka 26,94 g/100 g.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Sensorist TH PRO — radiowy bezprzewodowy rejestrator temperatury i wilgotności

TeleScope s.c., Polska | Sensorist ApS, Kopenhaga,

Dzięki pracy na częstotliwości 868 MHz zasięg działania rejestratorów Sensorist jest 3-4-krotnie większy niż w przypadku systemów wykorzystujących WiFi. Zarejestrowane dane przechowywane są bez żadnych ograniczeń w chmurze IT i dostępne w dowolnej przeglądarce internetowej na stronie https://omnic.sensorist.com. Producent udostępnia bezpłatnie aplikację na smartfony Android oraz na urządzenia Apple z systemem iOS. Aplikacja pozwala na podgląd ostatnich odczytów (statystyki i wykresy) i odbieranie powiadomień o alarmach, które użytkownik otrzymuje także za pośrednictwem poczty email. Duża stabilność odczytów pozwala na wykonywanie kalibracji tylko raz na 10 lat (dryf odczytu temperatury wynosi ok. 0,01°C na rok). Produkt jest zgodny z FCC, CE, WEEE oraz EN12830.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

TrayMotion - System Automatycznego Załadunku i Rozładunku Pieca

WIESHEU POLSKA Sp. z o.o

Dzięki systemowi TrayMotion działania obsługi ograniczają się jedynie do umiejscowienia szafy załadunkowej przed piecem oraz wyboru odpowiedniego programy wypiekowego, wszystkie następne czynności (otwarcie pieca, załadunek wózków z blachami, wypiek i wyładunek pieca) są wykonywane automatycznie bez udziału obsługi. TrayMotion gwarantuje za każdym razem identyczny rezultat wypieku oraz wyładunek gotowych wypieczonych produktów na czas. Zalety: eliminacja nieproduktywnych operacji obsługi, zwiększenie wydajności pracy, punktualne rozładowanie pieca zaraz po zakończonym procesie wypieku, eliminacja przypalania produktów na skutek opóźnionego rozładunku pieca, oszczędność energii, gwarantowany powtarzalny rezultat wypieku, bezpieczeństwo pracy.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

TVI GMS 520 / FPS500

MULTIVAC SP. Z O.O. Producent | TVI Entwicklung &Produktion GmbH - MULTIVAC SEPP HAGGENMULLER GmbH&Co.KG

GMS 520 jest to wszechstronne urządzenie krojące i porcjujące praktycznie każdy rodzaj mięs o dowolnej konsystencji, bez względu czy jest to produkt z kością czy bez kości. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu narzędziu podającemu i formującemu, GMS 520 może pochwalić się dużym uzyskiem i optymalnym procesem porcjowania produktów, przy niewielkich stratach procesowych. Dzięki swojej higienicznej budowie maszynę jest łatwo utrzymać w czystości, co jest bardzo ważnym czynnikiem w zakładach mięsnych. Jej intuicyjna obsługa znacząco ułatwia pracę personelu. Wraz z systemem podawania i napełniania tacek FPS 500 tworzy bardzo wydajną linię.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

UNIFERM FermFresh® Dinkel. Świeży produkt fermentacyjny na bazie orkiszu, wzbogacony miodem

UNIFERM Polska Sp. z o.o. | UNIFERM GmbH & Co. KG

UNIFERM wyszedł naprzeciw oczekiwaniom rynku tworząc innowacyjny, z punktu widzenia branży, produkt FermFresh® Dinkel, z całymi ziarnami pszenicy orkisz, w zakwasie orkiszowym, z miodem. Nie tylko zaspokaja on potrzeby producentów: duża wydajność, łatwość zastosowania i dozowania, z gotowym wykształconym już profilem smakowym, ale także konsumentów: pieczywo o wyjątkowym profilu świeżości i niepowtarzanym smaku. Zapraszamy do skosztowania wiodących marek pieczywa: Miodowy Orkisz i Obfitość Zbóż.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT