en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach Polagra Gastro / Invest Hotel 2018.

Aplikacja ConnectedCooking

RATIONAL Sp. z o.o.

To dodatkowe narzędzie, dzięki któremu szef kuchni może mieć stały dostęp do jednej z najnowocześniejszych cyfrowych platform dla kuchni profesjonalnych. Niezależnie od tego, czy w lokalu znajduje się jedno czy kilka urządzeń RATIONAL – ConnectedCooking gwarantuje nowe i wygodne możliwości zastosowania. Wystarczy podłączyć urządzenie RATIONAL do sieci. 1. Wszystko pod kontrolą – wiadomości w trybie push; zdalne sterowanie; przesyłanie i zarządzanie programami gotowania; aktualizacje oprogramowania. 2. Zawsze bezpiecznie – powiadamianie ServicePartner. 3. Źródło inspiracji – biblioteka przepisów; filmy instruktażowe; społeczności; wskazówki i porady profesjonalistów

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Innowacyjna linia urządzeń Mareno z serii i-chef

Jeven Sp. z o.o.

Urządzenia z linii I-CHEF wyposażone są w innowacyjny, opracowany przez MARENO, system CONTROL COOKING SYSTEM (System Kontroli Gotowania).Wyrafinowana a równocześnie prosta w obsłudze technologia ułatwia pracę i poprawia precyzję oraz jakość gotowania. Sterowanie dotykowe pozwalające wybrać, wyświetlić i zmienić tryb gotowania, jego czas i temperaturę za pomocą jedynie dotyku palca. Precyzja- system Kontroli Gotowania pozwala ustawić temperaturę z dokładnością 0,1 stopni Celsjusza! Idealnie trafnym rozwiązaniem jest tutaj możliwość zastosowania sondy produktów w poszczególnych urządzeniach. Daje również możliwość ustabilizowania amplitudy wahań temperatury na poziomie o 34 procent mniejszym niż w standardowych rozwiązaniach dostępnych na rynku. Oszczędność – MARENO i-CHEF oferuje o 8 procent niższe zużycie energii.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Patelnie aluminiowe YATO z powłoką Teflon™ Platinum Plus

TOYA S.A.

Aluminiowe patelnie YATO pokryte są trójwarstwową powłoką Teflon™ Platinum Plus, która sprosta najcięższym wyzwaniom gastronomicznym. Zawiera mikroskopijne cząsteczki najtwardszych minerałów, które tworzą niezwykle wytrzymałą strukturę. Tak trwałą, że podczas smażenia można używać metalowych przyborów. Wysoką odporność tej powłoki na ścieranie i zarysowania potwierdzają liczne testy. Dodatkowo zapobiega ona przywieraniu potraw do powierzchni patelni, co umożliwia smażenie przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Z kolei korpus patelni YATO odlewany jest z aluminium, co gwarantuje równomierne i szybkie nagrzewanie – do temperatury aż 250°C. W ofercie YATO dostępnych jest kilka rodzajów patelni z powłoką Teflon™ Platinum Plus: patelnie uniwersalne, do ryb, naleśników oraz na płytę indukcyjną.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Podblatowa zmywarka do szkła GP – 10 B

H O B A R T G m b H

Polagra Gastro: HOBART przedstawia nową zmywarkę do szkła z innowacyjnym suszeniem. Według zasady „WORK SMART, NOT HARD” nowe maszyny łączą minimalne koszty eksploatacji z imponującym komfortem obsługi. Suszenie TOP-DRY zapewnia zaawansowany wynik suszenia, wówczas nie jest konieczne ręczne polerowanie. System VAPOSTOP² eliminuje przy otwieraniu zmywarki wydostającą się parę. Sterowanie VISIOTRONIC-TOUCH cechuje się kolorowym dotykowym wyświetlaczem i wykorzystuje sprawdzoną obsługę jednym przyciskiem. Przedstawia wszystkie ważne informacje na wyświetlaczu w postaci tekstów i symboli. Przy użyciu aplikacji HOBART WASHSMART można wyświetlać szczegółowe informacje o stanie nowych zmywarek do szkła. Użytkownik otrzymuje wszystkie informacje systemowe lub zużycie chemii.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Quick Chick

Go Restaurants

Quick Chick to kompleksowy markowy system do przygotowania soczystego i chrupiącego kurczaka w panierce. Pierwsza prawdziwa konkurencja dla liderów rynku amerykańskiego smażonego kurczaka w Polsce. Łączy następujące elementy: 1. Łatwość użycia 2. Standaryzacja 3. Ekonomia 4. Spójność Stworzony w USA, udoskonalony w Polsce. Quick Chick to system do przygotowania szybko serwowanego produktu z soczyście pysznym kurczakiem otoczonym chrupiącą, pikantną panierką.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

SMARTCAP

KOMAT Mieczysław Kozłowski

SMARTCAP czyli mobilne stanowisko gastronomiczne to najnowsza propozycja firmy Komat. Innowacyjna opatentowana technologia oczyszczania powietrza opiera się na zrównoważonym siedmiostopniowym systemie filtrów, który pozwala na oczyszczenie powietrza z tłuszczów i zapachów powstających w czasie przygotowywania dań w 99,7 procentach. Konfiguracja stanowiska SMARTCAP zależy od indywidualnych potrzeb klienta. SMARTCAP posiada modułową konstrukcję z rozbudowanymi akcesoriami takimi jak: stół chłodniczy, moduł ze zbiornikiem na wodę, bojlerem, uchylnym pojemnikiem na odpadki oraz dozownikiem ręczników papierowych, moduł z dystrybutorem talerzy, dodatkowy składany blat po lewej lub prawej stronie. Istnieje również możliwość wyboru opcji z kondensacją pary wodnej i systemem odzyskiwania ciepła.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Zestaw do mycia naczyń w zmywarkach: Płyn myjący „BISTRO”40 i Płyn nabłyszczający 50

Zakłady Chemiczne EMICHEM P.P. Michał Mierzwa, Poznań

Profesjonalna zmywarka do naczyń występuje w każdym obiekcie, który serwuje dania. Są to nie tylko restauracje, bary czy kawiarnie, to również szkoły, przedszkola, kantyny, stołówki, sale bankietowe itd. Niezbędna do procesu mycia jest woda i chemia profesjonalna – to od niej zależy jaki efekt uzyskamy. Tu z pomocą przychodzi zestaw JAX PROFESSIONAL płyn myjący BISTRO i płyn nabłyszczający. JAX PROFESSIONAL to środek bazujący tylko i wyłącznie na wodorotlenku potasu, który jest znacznie bardziej skuteczny niż używane powszechnie środki na bazie wodorotlenku sodu. JAX PROFESSIONAL BISTRO to produkt znacznie wydajniejszy oraz ograniczający korozję komory zmywarki i szkła.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT