en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na Targach Mody Poznań 2018

Dwoina świńska typu “WELUR”

GARBARNIA NADARZYN-Waldemar Malinowski , Nadarzyn

Dwoina świńska na wierzchy obuwiowe sportowe typu welur. Zaletą tej skóry w grubości 1.2 mm jest większa wytrzymałość mechaniczna(na rozrywanie)w porównaniu do skór bydlęcych. Skóra ta zdecydowanie lepiej chłonie jasne pastelowe kolory.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Półbuty damskie typu szpilki, symbol 090P-558-1

MARCO SHOES-Marek Malinowski, Radom

Klasyczne czółenka damskie o ponadczasowej formie, łączącej elegancję z wysokim komfortem. Dla Marco Shoes definicją dobrego produktu jest nie tylko unikalny styl czy modny krój. To także trwałość, wygoda oraz ludzie, którzy w tworzenie tych butów wkładają swoje serce. To droga ,którą podążamy i której już zawsze chcemy się trzymać.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

TORBEKA CHIARA DESINGN MODEL M 834 ABI

KAREN COLLECTION –Grzegorz Bukowski, Radom

Elegancka torebka o oryginalnym kroju, została wykonana z najwyższej jakości, unikatowego materiału skóropodobnego. Unikalność użytego tworzywa jest uwarunkowana jego dwustronnością, dzięki czemu wnętrze torebki jest eleganckie i wyjątkowe. W procesie produkcji wykorzystaliśmy autorskie rozwiązania konstrukcyjne, dzięki czemu w głównej części torebki nie użyto podszewki. Wewnątrz umieściliśmy funkcjonalną saszetkę, którą można całkowicie zdemontować i używać oddzielnie. Pozostawiona w torebce stanowi praktyczną kieszeń. Poza saszetką jest dodatkowa kieszonka na suwak stanowiąca integralną część całości oraz nasze innowacyjne łańcuszki, do których można dopiąć klucze (lub inny ważny gadżet, który trzeba szybko zlokalizować w głębokiej torebce). Pociągając za łańcuszek, niemal natychmiast najpotrzebniejsza rzecz ląduje w ręku właścicielki.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT