en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach Pol- Eco System 2018

BioRemOil

RDLS Sp. z o.o., WARSZAWA

Biopreparat, zawierający mieszaninę szczepów bakterii saprofitycznych, sole mineralne, mieszaninę witamin oraz nośniki, przeznaczony do usuwania związków ropopochodnych (węglowodorów alifatycznych i aromatycznych o niskich i wysokich masach cząsteczkowych), z zanieczyszczonych środowisk (gruntów, osadów oraz wód). Preparat BioRemOil może być dozowany powierzchniowo lub stosowany in situ do głębokości 8 m. Preparat jest w formie płynnego koncentratu lub w formie liofilizowanej.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

DEO™ urządzenie do eliminacji uciążliwego zapachu, usuwania amoniaku, siarkowodoru, metanu i LZO o wysokiej koncentracji

CENTRIAIR AB, SZWECJA | Zgłaszający: VINTEQ D. Płachetko Spółka jawna, POLSKA

DEO ™ - jest jednostopniową jednostką utylizującą uciążliwe zapachy i LZO o bardzo wysokim stężeniu. Gorący gaz procesowy jest kierowany do katalizatora, w którym dochodzi do utylizacji nieprzyjemnego zapachu Po procesie utleniania oczyszczony gaz wyprowadzany jest przez wymiennik ciepła w celu odzyskania energii i podgrzania nowego gazu procesowego, urządzenie jest w pełni monitorowanie za pomocą sterownika PLC. Zalety DEO™ Małe wymiary Wysoka skuteczność Niskie koszty inwestycji i eksploatacji Niskie zużycie energii Producent: Centriair AG, Szwecja Przedstawiciel: Vinteq D.Płachetko Sp.J. www.vinteq.pl

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Glutton® 2411 Electric –elektryczny odkurzacz miejski

Lange Christian SA, Andenne | Zgłaszający: APRIVA Sp. z o.o. Spółka komandytowa, POLSKA

Glutton to komfort czystości i większe bezpieczeństwo w miastach na całym świecie. Wartościmi, którymi kieruje się firma to:ludzie, jakość , innowacje, dynamizm oraz zrównoważony rozwój. Przez lata produkcji tysiące maszyn Glutton trafiły do wielu zakątków świata gwarantując pełną satysfakcję niezależnie od środowiska i warunków klimatycznych w jakich będzie użytkowany i zyskał reputację urządzenia sprzątającego na miarę XXI wieku.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Mobilny rozdrabniacz jednowałowy PRONAR MRW 1.300

PRONAR, Narew - Polska

PRONAR MRW 1.300 to jednowałowy rozdrabniacz wolnoobrotowy. Jest to nowoczesna i innowacyjna maszyna, która znajduje zastosowanie m.in. przy produkcji kompostu, rozdrabnianiu zielonych odpadów organicznych i drewnianych, biomasy, tworzyw sztucznych, plastiku, folii oraz drobnego złomu. Uzyskane w wyniku rozdrobnienia frakcje mogą zostać wykorzystane m.in. do produkcji tzw. paliw RDF (o dużej wartości opałowej), nawozów, wysokiej jakości kompostu lub też przeznaczone do dalszego przetwarzania. Maszynę zaprojektowali i wdrożyli wykwalifikowani konstruktorzy firmy Pronar przy współpracy Centrum Badawczo-Rozwojowego

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Przesiewacz gwiaździsty MULTISTAR S3 z serii green efficiency®

Komptech GmbH, AUSTRIA | Zgłaszający: AGREX - ECO Sp. z o. o POLSKA

Przesiewacz gwiaździsty MULTISTAR S3 to najbardziej elastyczna maszyna do przesiewania kompostu, biomasy i odpadów drewnianych. Zaprojektowany specjalnie dla użytkowników dysponujących mniejszą ilością materiału, łączy w sobie niskie koszty z wysokim poziomem wydajności. Zabudowany na platformie hakowej posiada nieduże wymiary, zachowując niezbędną mobilność. Wyróżnia go precyzyjna selektywność do 3 frakcji, nawet przy wilgotnym materiale oraz opatentowany system samoczyszczący gwiazd CLEANSTAR®.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Rozdrabniacz terex-ecotec TDS 820

EWPA

TDS 820 to agresywny rozdrabniacz wolnoobrotowy przeznaczony do rozdrabniania materiałów każdego rodzaju. Programy rozdrabniania mogą być skonfigurowane przez operatora, aby dostosować maszynę do określonych wymagań, ograniczając nawijanie materiałów i zwiększając wydajność

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Rozrywarka worków do odpadów RW-30

Protechnika Łuków Sp.z.o.o.

Rozrywarka Worków naszej produkcji jest urządzeniem całkowicie polskim zaprojektowanym przez inżynierów i wyprodukowana w Polsce. Jej innowacyjność polega na tym, że rozrywane worki nawijając się na bęben rozrywający zapewniają dodatkową amortyzację dla nadawy w której znajdują się jak zawsze spore ilości szkła, które poprzez dodatkową amortyzację nie ulegają stłuczeniu i w całości kierowane są na taśmę przebierczą gdzie łatwiej je odseparować w całości niż stłuczkę, która jest dość problematyczna do odseparowania na w/w taśmie przebierczej. Dopiero zbyt duża ilość folii na bebnie jest odcinana przez stały nóź zamontowany na stałe powyżej bębna rozrywającego. Jako jedyna rozrywarka w europie wykonywana jest również w wersji mobilnej ( na hakowca) co pozwala na jej szybkie przenoszenie dokładnie tam gdzie jest potrzebna.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

Separator optyczny CLARITY Multiway 6-frakcyjny produkcji Binder+Co

Gleisdorf AUSTRIA | Zgłaszający: AGREX - ECO Sp. z o.o. POLSKA

Separator optyczny CLARITY Multiway produkcji Binder+Co wyznacza nowy standard w separacji surowców wtórnych, umożliwiając wysortowane do 6 różnych frakcji w jednym urządzeniu urządzeniu (opatentowane rozwiązanie w systemie liniowym). Ta kompaktowa maszyna dedykowana jest do kompleksowego zagospodarowania frakcji 3D z separatora balistycznego. Został zaprojektowany z myślą o w pełni zautomatyzowanej operacji sortowania, dzięki czemu nie wymaga obsługi personelu.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

WRS 200 – System do zwalczania chwastów

Alfred Kärcher GMBH & CO. NIEMCY | Zgłaszający: KARCHER Sp. z o.o. POLSKA

System zwalczania chwastów WRS 200 stanowi ekologiczną i bezpieczną alternatywę dla użycia środków chemicznych lub ognia. Urządzenie wykorzystujące podgrzaną do 98 °C czystą wodę trwale unicestwia chwasty. Dysza o szerokości roboczej 130 cm umożliwia pracę również na nawierzchniach wrażliwych. Pojemność zbiornika wody wynosi od 350 do 800 l w zależności od wielkości pojazdu Karcher na którym został zamontowany, a ciśnienie robocze 200 bar rozszerza spektrum zastosowań m.in. o usuwanie graffiti.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT