en
pl
home

Wybór Konsumentów

Do końca głosowania pozostało:

Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt na targach STONE 2018

ATMS PLOTER LASEROWY CO2 PRO710

Producent: ATMSOLUTIONS SP.Z O.O. SP.K.,Łomianki | Zgłaszający: ATMSolutions Sp. z o.o. Sp.k

ATMS Ploter Laserowy CO2 z serii PRO to niezawodny partner w biznesie. Przeznaczony jest do cięcia i grawerowania szerokiej gamy materiałów, w zastosowaniach przemysłowych. Usztywniony układ prowadnic gwarantuje stabilniejszy ruch głowicy, wyeliminowanie wszelkich drgań oraz osiągnięcie większych dokładności oraz prędkości obróbki. Dzięki zastosowaniu ulepszonej konstrukcji która cechuje się dużą estetyką wykonania oraz funkcjonalnością urządzenie nabrało niepowtarzalnego designu i stało atrakcyjnym elementem zakładów produkcyjnych i usługowych Klientów ATMSolutions.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

GALANTERIA NAGROBKOWA ZE STALI NIERDZEWNEJ

Producent : Zecero, Poznań

Litery oraz akcesoria nagrobkowe marki ZECERO, wykonane w technologii Thick-tech, należą do grupy produktów premium. Dzięki wykorzystaniu stali nierdzewnej o grubości 5 mm oraz dbałości o każdy detal przy wykończeniu naszych liter, wyznaczamy nowe standardy w liternictwie. Innowacyjny sposób montażu umożliwia otrzymanie niespotykanego wcześniej efektu 3D. Dzięki zdystansowaniu liter względem powierzchni na której są osadzane oraz ruchowi słońca, uzyskujemy niespotykaną wcześniej grę cieni.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

ProtoMAX - Pierwszy na świecie wysokowydajny, osobisty waterjet

Producent: Corporation , KENT, USA | Zgłaszający: JET SYSTEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., Elbląg

ProtoMAX to pierwszy osobisty i wysokowydajny waterjet ze stajni OMAX Corporation. Prace nad maszyną trwały 5 lat, a głównym zamysłem jaki przyświecał inżynierom OMAX było stworzenie mobilnej, kompaktowej maszyny, na której można pracować w warsztacie, garażu lub w małej pracowni. Mimo swoich niewielkich wymiarów i możliwości używania przez amatorów, ProtoMAX to jednak w pełni profesjonalne urządzenie, na którym można ciąć szeroką gamę materiałów jak aluminium, stal, granit, akryl, szkło czy włókno szklane o grubości do 25,4 mm. Sercem tej maszyny jest pompa korbowodowa o mocy 5 koni mechanicznych i ciśnieniu równym 2068 bar, która jest skorelowana z niezawodnym oprogramowaniem Intelli-MAX, zaprojektowanym i opatentowanym przez OMAX wyłącznie do cięcia strumieniem wody.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

5 osiowa piła Donatoni JET 625 CNC

Producnet: DoDONATONI MACCHINE SRL, Sant'Ambrogio di Valpolicella (VR) | Zgłaszający: MEKANIKA Sp. z o.o.,Gorlice

Monoblokowa 5 osiowa piła CNC do produkcji nagrobków oraz elementów budowlanych z marmuru, granitu i spieków. Może wykonywać cięcia podłużne, poprzeczne, ukośne, pod kątem oraz po okręgu. W standardzie wyposażona w automatyczną przyssawkę o nośności 300kg i kamerę do pozycjonowania materiału. Min. – max. średnica tarczy: 350 – 625 mm. Zakres pracy osi: X = 3600 mm, Y = 2650 mm, Z = 400 mm, A = 0 – 90°, C = – 5 – 365°

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT